Zarabianie w Internecie bez inwestowania z MyLead

Zarabianie w internecie

Temat zarabiania w Internecie stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Internautów nęci wizja pracy z domu, we własnych kapciach, z ulubionym kubkiem kawy, z rosnącą kwotą pieniędzy na koncie. Ciebie zapewne także, skoro tu jesteś. Powstaje jednak ważne pytanie: czy taki sposób zarabiania jest rzeczywiście realny i tak prosty, jak mogłoby się wydawać?

W przypadku afiliacji – jak najbardziej. Jest ona skuteczną formą zarabiania w Internecie. Nie wymaga inwestycji, ani specjalistycznej wiedzy. Jest formą marketingu opartego na wynikach. Oznacza to, że wydawca (czyli Ty) dostaje prowizję od reklamodawcy za pozyskanie aktywnego klienta. W zależności od oferty, aktywności te mogą przybierać różną formę – od kliknięcia w link, po zakupienie produktu czy usługi. Za moment poznasz działanie afiliacji na konkretnych przykładach.

Najlepsi osiągają kwoty bliskie 50 000 złotych dziennie. Dla wielu osób marketing afiliacyjny stał się alternatywą dla pracy etatowej i utrzymują się na zarabianiu w Internecie. Inni, którzy angażują się w mniejszym stopniu, mogą i tak cieszyć się przyjemnym dodatkiem do pensji. Faktem oczywiście jest, że najprościej nie zarobić nic, a najtrudniej zarobić bardzo dużo, ale do tego jeszcze wrócimy.

Wypowiedź Kamila

Wypowiedź Kamila znalazłem na jakimś forum. Pokażę Ci na historii mojej i mojego przyjaciela, że jego przypadek nie jest wyjątkiem. Uważam, że to już najwyższy czas, aby zainteresować się tematem afiliacji. Wybór oczywiście należy do Ciebie.

Jedna platforma do zarabiania w Internecie, różne drogi sukcesu

Platforma MYLEAD

Twoim zadaniem, jako wydawcy, jest promowanie posiadanych przez reklamodawcę produktów i usług. Możesz oczywiście samodzielnie je wyszukiwać, jednakże zabrałoby Ci to ogromną ilość czasu i w konsekwencji stało się dla Ciebie nieopłacalne. W odpowiedzi na tę potrzebę na rynku pojawiły się sieci afiliacyjne. Gdy zaczynałem swoją przygodę z afiliacją, mój przyjaciel Mateusz polecił mi MyLead. Przyjrzałem się jej bliżej. Rejestracja do sieci była kompletnie darmowa, więc postanowiłem spróbować. Dopiero później uświadomiłem sobie, jak dobrą decyzję wtedy podjąłem.

Zarabiaj razem z nami ! Kliknij

Jak zarabiać online

MyLead rozrosło się od tego czasu. Aktualnie po założeniu konta uzyskasz dostęp do ponad 1200 rozmaitych programów afiliacyjnych, posegregowanych w 17 kategorii. Dołączenie do każdej z nich jest proste i szybkie, a także nie generuje żadnych kosztów. Bogata oferta różnorodnych kampanii, a także modeli zarabiania, tworzy ogromną liczbę możliwych ścieżek prowadzących do prawdziwego bogactwa.

Załóż konto w mylead

Zarabianie w Internecie 2017 – historia ciągle aktualna

Mateusz został wydawcą MyLead w roku 2015. Była to pierwsza sieć afiliacja jaką wypróbował, jednakże nigdy nie odczuwał potrzeby zmiany. Chwalił sobie łatwość obsługi panelu użytkownika i szybko wypłacane pieniądze.

W tamtym czasie Mateusz prowadził całkiem popularnego bloga o projektowaniu wnętrz. Pisał na nim o tym jak urządzić mieszkanie, jak dopasować je do aktualnej pory roku, jak przeprowadzić konieczny remont. Wielu użytkowników, którzy czytali jego stronę, zgłaszało się do niego z prośbą o polecenie konkretnych materiałów.

Ucieszył się więc bardzo, gdy zobaczył na MyLead ofertę programu afiliacyjnego Castoramy. Miał otrzymać 3,20% od wartości zamówienia każdego z pozyskanych przez niego klientów. Był to sklep, w którym najczęściej robił zakupy i często go polecał. W swoich kolejnych wpisach zdecydował się więc umieszczać swoje unikalne linki afiliacyjne, a także napisał osobny post poświęcony samej Castoramie jako sieci sklepów z największym wyborem. Każdy zakup z jego polecenia oznaczał pojawienie się wynagrodzenia na jego koncie. Po dwóch miesiącach uzyskał kwotę pozwalającą mu na spędzenie kolejnych dwóch na wakacjach w Japonii.

zarabianie w internecie z mylead

Zarabianie w Internecie 2018 – sukces najlepszej sieci afiliacyjnej

Pod koniec roku 2018 byłem już w sieci MyLead od prawie dwóch lat. Z ciekawości postanowiłem trochę poeksperymentować. Wiele razy słyszałem, że na afiliacji można zarobić tylko jeśli ma się stronę internetową lub bloga. Zastanawiało mnie czy to prawda. Eksperymentowanie leży w mojej naturze, dlatego postanowiłem spróbować.

Była końcówka października, więc zdecydowałem się na wykorzystanie do tego celu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ofercie znalazłem sklep internetowy gearbest.com. Program afiliacyjny proponował prowizję w wysokości 2,4% od zakupu każdego klienta. Udostępniłem swój link afiliacyjny na Facebooku, Instagramie i Pinterescie. Dodatkowo wypowiadałem się na dwóch forach dyskusyjnych dotyczących: Świąt i zakupów przez Internet. Za pośrednictwem prywatnych wiadomości wysłałem także linki do swoich najbliższych znajomych, co do których wiedziałem, że będą zainteresowani. Nie zainwestowałem w promocję ani złotówki, nie użyłem strony internetowej, ani bloga, a mimo to zarobiłem tyle, by móc kupić sobie na święta laptopa znanej marki z pieniędzy zarobionych tylko na tej kampanii.

Statystyki mylead

Zarabiać w Internecie może każdy, kto ma pomysł!

Jak możesz zauważyć na powyższych przykładach – zarabianie w Internecie jest dostępne dla każdego, kto cechuje się choć odrobiną kreatywności. Zastanów się na czym Ty możesz zarobić. Pomyśl chwilę nad swoją aktywnością w Internecie. Zastanów się za pośrednictwem czego najchętniej komunikujesz się z bliskimi Ci osobami. Może prowadzisz bloga jak Mateusz, albo forum internetowe, może, tak jak ja, masz bogatą bazę e-mail, lub szerokie grono znajomych na portalach społecznościowych, a może posiadasz kanał na YouTubie? Opcji jest wiele, a Ty nie musisz się decydować na tylko jedną z nich. Wybierz jednak te, w których spodziewasz się efektów. W ten sposób określisz swoje źródła ruchu, czyli sposób na promocję produktu reklamodawcy. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy – nie martw się. Nie musisz posiadać żadnego źródła ruchu, aby zacząć zarabianie w Internecie. Zespół MyLead poprowadzi Cię odpowiednią drogą.

Kolejny aspekt również jest niesamowicie ważny. Nie zarobiłbym tyle na kampanii gearbest.com, gdybym nie wykorzystał do tego celu Świąt. Mateusz nie osiągnąłby takich wyników, promując na swoim blogu ubranka dla lalek. Znajomość swojej niszy jest kluczowa przy afiliacji. Zastanów się jaki typ osób ma kontakt z Twoimi źródłami ruchu, czyli kto jest potencjalnym klientem. Postaraj się dowiedzieć o swoich odbiorcach jak najwięcej, a także odpowiedzieć na pytanie jakim typem ofert mogą się zainteresować.

Na koniec połącz te dwie informacje z bogatą bazą programów afiliacyjnych. Wybierz kampanie, które odpowiadają Tobie i Twojej niszy i zacznij zarabianie w Internecie.

Programy w mylead

CPA, CPS, PPI, CPL, czyli różne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie

Na afiliacji zarabiać można w wielu różnorodnych modelach. Różnią się oną wymaganą od klienta aktywnością.

 • CPL (ang. Cost per Lead) – wymaga pozyskania danych kontaktowych klienta lub założenia przez niego konta
 • CPA (ang. Cost per Action) – wymaga od klienta wykonania określonej akcji. Zazwyczaj powiązana jest ona z pewnymi kosztami po stronie klienta, polega na przykład na podaniu danych karty kredytowej, jednakże nie zawsze, bo może to być też przejście 100 poziomów we wciągającej grze mobilnej
 • CPS (ang. Cost per Sale) – wymaga dokonania przez klienta zakupu
 • PPI (ang. Pay per Install) – wymaga pobrania przez klienta aplikacji na swój komputer lub urządzenie mobilne
 • IVR (ang. Interactive Voice Response) to połączenie z konsultantem w call center o podwyższonym koszcie
  SMS to otrzymanie przez klienta SMS-a o podwyższonym koszcie
 • SMS Chat to prowadzenie przez klienta rozmowy za pośrednictwem SMS-ów o podwyższonym koszcie z konsultantem w call center

Zastanów się nad tym, które z nich będą dla Ciebie i Twojej niszy najlepsze. Nie ma dobrych i złych modeli, mogą natomiast być dobrze lub źle dopasowane. Świadoma decyzja zwiększy Twoje zarobki. Jeśli masz problem z wybraniem modelu dla siebie, to zespół MyLead jest do Twojej dyspozycji.

Z MyLead zarabianie w Internecie jest jeszcze łatwiejsze

MyLead jest w pełni darmową siecią afiliacyjną. Obszerna liczba programów afiliacyjnych i ich globalny zasięg sprawiają, że zarabianie pieniędzy w Internecie nie może być łatwiejsze, niż z ich pomocą. Rejestracja trwa mniej niż 5 minut. Następnie w panelu użytkownika zobaczysz listę ponad 1200 programów afiliacyjnych. Możesz za pomocą jednego przycisku od razu dołączyć do tych, które najbardziej Ci się spodobają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych kampaniach, to wystarczy, że sprawdzisz podgląd z najważniejszymi informacjami – dostępne są one dla każdej oferty.

Załóż konto w mylead

MyLead dba o każdych wydawców – zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych. Tym stawiającym pierwsze kroki w świecie afiliacji proponuje szeroką bazę materiałów, a tym, którzy już od dawna się w niej poruszając – narzędzia ułatwiające pracę.

Konieczna wiedza o zarabianiu w Internecie – forum MyLead

Tak jak ja, współpracę z MyLead możesz rozpocząć bez żadnej wiedzy o afiliacji, czy specjalnych umiejętności. Zespół MyLead nauczy Cię wszystkiego od podstaw. Po rejestracji otrzymasz dostęp do szkolenia na start, które obejmuje najważniejsze informacje. W panelu użytkownika znajdziesz swoje prywatne statystyki, pomagające określić, jakie korzyści przynoszą Twoje działania. Na blogu MyLead odnajdziesz aktualności ze świata afiliacji, a gdy będziesz potrzebował rady, wystarczy zapytać na forum lub zgłosić się do zespołu dostępnego 24/7. W razie potrzeby, możesz skorzystać także z indywidualnej pomocy mentorskiej. MyLead doskonale rozumie, że bez potrzebnej wiedzy, wydawcy nie są w stanie pracować tak wydajnie, jakby mogli. Za każdym razem, gdy poprosiłem o pomoc, otrzymałem ją natychmiast. Jestem pewien, że z Tobą nie będzie inaczej.

Zarabianie w internecie Forum MyLead

Zarabianie bez inwestowania – tylko z siecią afiliacyjną MyLead

Jeśli jesteś już zaawansowanym wydawcom, możesz skorzystać z narzędzi dla specjalistów. MyLead oferuje Ci ich aż osiem. Wszystkie są w pełni darmowe i wyróżniają się łatwością instalacji i wysoką efektywnością działania.

 • Content Locker – blokuje dostęp do określonej treści “premium”, którą udostępniasz wyłącznie za opłatą
 • Video Locker – blokuje dostęp do filmów, które udostępniasz wyłącznie za opłatą
 • Video Locker VOD – automatycznie wyszukuje, w którym programie partnerskim jest dostępny dany film i przekierowuje klienta bezpośrednio na konkretny program VOD
 • Deeplink – umożliwi Ci przekierowanie klienta bezpośrednio na konkretną podstronę (np. konkretny produkt w sklepie internetowym)
 • Smartlink – umożliwi Ci promocję kampanii w skali globalnej
 • Testy A/B – systemy generowania raportów, przydatnych przy analizie porównawczej
 • Postback API – system, który automatycznie przekazuje Ci dane o wszystkich nowych lead-ach
 • Bannery Reklamowe – grafiki, z których możesz korzystać, dzięki czemu nie musisz opłacać grafika
Łatwość zarabiania i największa baza programów afiliacyjnych

Panel użytkownika w sieci MyLead jest prosty i uporządkowanym, dlatego już od pierwszych chwil jako wydawca będziesz się po nim sprawnie poruszać. Jeśli nie chcesz inwestować – nie musisz tego robić. Gdy nie masz doświadczenia i potrzebnej wiedzy – zdobędziesz je. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych narzędzi – otrzymasz je. Gdy masz pytania – znajdziesz na nie odpowiedź.

Dlatego jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy lub nudzi Cię Twoja praca, nie zastanawiaj się już dłużej i załóż darmowe konto na MyLead. To się naprawdę opłaca.

Zarabianie w Internecie w 2020. Co nowego?

Rynek afiliacyjny wciąż pnie się w górę. Według danych statystycznych, jego wartość w roku 2020 wyniesie 6,8 biliona dolarów w samych Stanach Zjednoczonych. W Polsce wciąż nie jest jeszcze aż tak popularny, aczkolwiek różnice te zaczynają się zacierać. Dodatkowo lokalizacja przestaje mieć znaczenie. Popularność zyskują kampanie globalne. Dzięki wcześniej wspomnianym smartlinkom możesz wygodnie promować je na całym świecie, a klienci zostaną automatycznie przekierowani na strony w swoim lokalnym języku.

Zespół MyLead wciąż się rozwija, a także obserwuje aktualne trendy na rynku, aby móc proponować nam to, co najlepsze i najbardziej opłacalne. Śledź ich bloga, a z pewnością rok 2020 będzie obfity w wypłaty. Przekonaj się na własnym portfelu jakie możliwości niesie za sobą afiliacja we współpracy z MyLead. Załóż już dziś darmowe konto i ciesz się wysokimi zarobkami.

Załóż konto w mylead

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi