Jak zarobić 4000 zł przez internet. Bez inwestycji i polecania!

Nie wiesz jak zarobić 4000 zł? Dzisiaj przedstawimy Wam prosty sposób na zarobienie około 4 000 zł bez własnego wkładu finansowego i polecania czegokolwiek. W tym artykule poznasz sposób jak sam możesz zarobić takie pieniądze przez internet. Koniecznie przeczytaj cały artykuł do końca a poznasz sprawdzoną i legalną metodę na zarobienie 4000 zł!

Warunki jakie musisz spełniać, żeby zarobić 4000 zł:

 • wiek +18,
 • obywatelstwo polskie,
 • internetowe konto w banku – jeżeli nie masz konta bankowego, tu znajdziesz ciekawe oferty: konta bankowe.

Czas jaki będziecie musieli poświęci na zarobienie takiej kwoty zależy tylko od waszego zaangażowania. Może to być 1 dzień a równie dobrze możecie rozłożyć swoją pracę na kilka dni.

Jak zarobić 4 000 zł przez internet

W skrócie, zarobienie tej kwoty polega na uzyskaniu prowizji w programie partnerskim convertiser.com ale spokojnie, nie będziecie musieli nikomu nic polecać, sprzedawać czy promować żeby zarobić 4 000 zł. Kwotę tę możemy zarobić nawet w jeden dzień lub rozłożyć swoją pracę na kilka dni. Jedyne co trzeba zrobić, żeby otrzymać 4000 zł to wykonać 2 poniższe kroki:

Krok 1 – rejestracja w programie partnerskim

Jak wspomnieliśmy wyżej, musicie zarejestrować się w programie partnerskim convertiser.com gdzie będziemy zarabiali pieniądze.

Rejestracja jest darmowa jak również darmowe jest nasze konto w tym programie partnerskim!

Podczas rejestracji podajemy swoje dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres mailowy i nr telefonu.

Krok 2 – zaczynamy zarabiać

Pewnie każdy słyszał o pożyczkach pozabankowych przez internet i większości z nas kojarzą się one z dużymi kosztami – nic bardziej mylnego!

Większość pożyczkodawców posiada w ofercie pierwszą, darmową pożyczkę czyli oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy!

My będziemy właśnie zarabiali na prowizjach za darmowe pożyczki, które sami weźmiemy !

Prowizja w programie partnerskim convertiser.com za udzielenie takiej pożyczki wynosi od 50 zł do 200 zł więc czemu z tego nie skorzystać, przecież nas to nic nie kosztuje! Dodatkowo nie musimy udawać się do oddziału pożyczkodawcy – wszystko załatwiamy przez internet!

Czemu właśnie zarabianie na darmowych pożyczkach w convertiser.com?

 • Za jedną darmową pożyczkę otrzymamy prowizję od 50 zł do 200 zł,
 • Zarabiamy przez internet,
 • Nie musimy inwestować własnych pieniędzy,
 • To ile zarobimy zależy tylko od nas – lista darmowych pożyczek poniżej,
 • Wszystko jest legalne,
 • Darmową pożyczkę przez internet dostajemy w ciągu kilkunastu minut,
 • convertiser.com – w programie tym znajdziemy największą liczbę darmowych pożyczek oraz wysokie stawki prowizyjne.

Schemat działania jest prosty!

Logujemy się na nasze konto w convertiser.com i przechodzimy do zakładki Kampanie – Katalog kampanii. Wybieramy kategorię Banki i finanse.

Na liście pożyczek klikamy w Pobierz link partnerski. Skopiowany link otwieramy w przeglądarce i wypełniamy wniosek o darmową pożyczkę na swoje dane. Cała procedura trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Po otrzymaniu pożyczki otrzymamy od convertiser.com prowizję!

Jak zarobić 4000 zł

Darmową pożyczkę oczywiście spłacamy czyli np. kwota pożyczki wynosi 500zł i tyle samo oddajemy zarabiając na prowizji z programu partnerskiego! Proste prawda?

Lista dzięki której zarobisz

Poniżej znajdziecie listę dzięki której zarobicie 4000 zł. Lista zawiera 30 pożyczkodawców u których pierwsza pożyczka jest darmowa oraz kwotę prowizji jaką otrzymamy za wzięcie pożyczki!

Pożyczka Prowizja
140 zł
120 zł
90 zł
110 zł
200 zł
110 zł
110 zł
100 zł
125 zł
155 zł
175 zł
150 zł
100 zł
200 zł
160 zł
110 zł
96 zł
110 zł
145 zł
200 zł
180 zł
170 zł
125 zł
152 zł
100 zł
150 zł
60 zł
90 zł
125 zł
75 zł
RAZEM 3 923 zł
Czy zarobienie 4000 zł jest legalne

Jeżeli nie jesteście do końca przekonani, czy takie zarabianie jest zgodne z regulaminem convertiser.com poniżej możesz przeczytać odpowiedź ich suportu:

Jak zarobić 4000 zł legalność

To czy zarobisz 4000 zł zależy tylko od Ciebie i twoich chęci, pieniądze są na wyciągnięcie ręki ! Nie musisz od razu składać wszystkich wniosków o pożyczkę jednak zarobisz wtedy stosunkowo mniej. Korzystając z naszej listy darmowych pożyczek zarobisz 4000 zł przez internet bez ponoszenia żadnych kosztów czy inwestowania. Nie musisz nic polecać ani szukać klientów. Wystarczą tylko Twoje chęci!

UWAGA: aby zarobić w Convertiser 4000 zł wymagana jest własna strona internetowa, która musi zostać zatwierdzona przez administrację.

Jeżeli nie macie własnej strony internetowej, ten sam sposób zarabiania możecie wykorzystać np. w M2M lub eBrokerPartner gdzie nie jest wymagana strona www.

Jeżeli chcecie taką stronę stworzyć, koniecznie przeczytajcie Jak zrobić stronę internetową.

2 komentarze

 1. Dawid pisze:

  A o stronie to się trochę zapomniało ? Czy idzie to ominąć

  • Admin pisze:

   Przyznajemy, że się trochę zapomniało 🙂 Faktycznie w Convertoser wymagana jest strona internetowa, która spełnia ich standardy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *