Jak zarabiać z nazwa.pl

nazwa.pl kod rabatowy

Jak zarabiać w nazwa.pl

nazwa.pl – najlepsze zarobki za polecanie usług IT

Firma nazwa.pl jest liderem w zakresie świadczenia usług hostingowych i rejestracji domen w Polsce. Spółka przoduje we wdrażaniu nowych technologii, przyczyniając się od 1997 r. do wzrostu innowacyjności na krajowym rynku hostingowym. Z jej usług skorzystało już przeszło 1 000 000 klientów.

Ugruntowana renoma i rozpoznawalność powodują, że uczestnictwo w Programie Partnerskim nazwa.pl staje się łatwym i pewnym źródłem dodatkowego zarobku.

Polecanie sprawdzonych i wysoce zaawansowanych usług hostingowych zwiększa szansę na ich zakup i kontynuację przez nowego klienta, przekładając się jednocześnie na wysokość wynagrodzenia.

 Dołącz do Programu Partnerskiego nazwa.pl

 Najwyższe prowizje w branży

Zasady Programu Partnerskiego nazwa.pl zostały stworzone zarówno z myślą o polecających, jak też o osobach korzystających z rekomendacji.

Partner uzyskuje stałe wynagrodzenie w wysokości do 50% od każdej dokonanej wpłaty za poleconą usługę oraz nawet 35% od każdorazowego jej przedłużenia. To najwyższe prowizje w Polsce za rekomendowanie usług internetowych!

Program afiliacyjny nazwa.pl zawiera również zachętę dla kupującego, któremu zapewnia 20% rabatu na zamówienie każdej poleconej usługi. Obopólna korzyść – wysoka prowizja dla partnera i zniżka dla zamawiającego – sprawiają, że rekomendowanie rozwiązań nazwa.pl jest niezwykle skuteczne! Niezależnie, czy polecamy hosting, pocztę, domeny, serwery VPS, certyfikaty SSL czy program do tworzenia kopi zapasowych Cloud Backup.

 Dołącz do Programu Partnerskiego nazwa.pl

 Jak to działa?

Wystarczy założyć konto w Panelu Klienta – https://www.nazwa.pl/panel/zaloguj-sie.html, a następnie przekazać znajomym swój unikalny kod rabatowy lub link polecający, dostępny na stronie https://www.nazwa.pl/panel/pk-rekomendacje.html. Za ich pomocą każda osoba może zamówić dowolną usługę z naliczoną zniżką.

Tym samym kupujący będzie cieszyć się najlepszymi usługami hostingowymi w Polce, a partner otrzymuje prowizję, którą może w każdej chwili wypłacić na swoje konto bankowe lub opłacić zakup bądź przedłużenie własnych usług w nazwa.pl.

Dołącz do Programu Partnerskiego nazwa.pl i zacznij zarabiać na polecaniu najlepszych usług internetowych w Polsce!

 20% zniżki na każdą usługę w nazwa.pl

Jak zarabiać w nazwa.pl

Jeśli jednak sami jesteście zainteresowani postawieniem strony WWW, uruchomieniem pojemnej i funkcjonalnej poczty e-mail we własnej domenie, rozpoczęciem sprzedaży online lub zabezpieczeniem danych profesjonalnym backupem, możecie zamówić każdą usługę w nazwa.pl 20% taniej.

Wystarczy wybrać interesujące Was rozwiązania, następnie w koszyku w polu „Voucher” wpisać kod rabatowy cg83-2496-3622, który automatycznie naliczy zniżkę.

Zachęcamy do udziału w Programie Partnerskim nazwa.pl i testowania usług spółki w obniżonej cenie!

5/5 - (3 votes)

One thought on “Jak zarabiać z nazwa.pl

  1. bardzo sprawnie działa u nich infolinia chyba 24/7, a na pewno do bardzo późna kiedys dzowniłem w sobote po 22 i odebrali to mega wielki plus dla nich!
    a z tego programu to kumpel mi dał kod miałem coś tam taniej jemu też jakiś pieniadz wpadł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi