Jak zarabiać na polecaniu pożyczek internetowych

Jak zarabiać na polecaniu pożyczek

Ebrokerpartner to jeden z wiodących systemów afiliacyjnych, poprzez który możemy polecać pożyczki internetowe i zarabiać na tym pieniądze. W dalszym ciągu jednak wiele osób nie wie do końca, czym jest ten program, na jakiej zasadzie działa oraz dlaczego warto zarabiać pieniądze w taki sposób.

W tym tekście odpowiadamy na te pytania oraz podpowiadamy, gdzie warto promować oferty, aby na nich zarabiać.

Czym jest afiliacja i płatne polecanie pożyczek internetowych?

Program afiliacyjny to program, który umożliwia nam wybór pożyczek pozabankowych konkretnych firm i polecanie ich w zamian za wynagrodzenie. Gdy ktoś skorzysta z polecanej przez nas pożyczki, my otrzymamy prowizję.

Programy afiliacyjne są legalne i prowadzone przez duże marki finansowe. Skupiają pożyczkodawców dla których jest to sposób na promocję i osoby polecające dla których jest to sposób na zarobienie pieniędzy. Dużym atutem takich pożyczek jest fakt, że cały proces odbywa się przez internet a pożyczone pieniądze dostajemy na konto w ciągu kilkunastu minut. Pożyczki takie są oczywiście bezpieczne i często możemy spotkać pierwszą darmową pożyczkę (klient może przetestować daną pożyczkę i często wraca do danej, sprawdzonej już firmy pożyczkowej)

Prowizje i zarobki

Jak zarabiać na polecaniu pożyczek onlineWażną kwestią afiliacji są prowizje i zarobki, jakie możemy uzyskać, polecając produkty finansowe. Ogólnie zarobki z każdego polecenia są różne i zależą od kilku kwestii takich jak aktualna oferta, system rozliczania się czy marka firmy pożyczkowej, której produkty polecamy. Przeważnie jest to system stałej opłaty za polecenie danej pożyczki.

Zarobek z jednego polecenia wynosił będzie zatem ok. kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset złotych. Czasami zdarza się, iż oferta danej firmy pożyczkowej to powyżej stu złotych za skuteczne polecenie. Nieco mniej popularnymi systemami są prowizje od udzielonej sumy, a ostateczny zarobek zależy od wysokości zaciągniętej pożyczki tz. dostajemy prowizję procentową np. 5% od kwoty pożyczki.

Miesięczne zarobki są uzależnione od tego, ile pożyczek polecimy w danym miesiącu. Oczywiście im będzie ich więcej, tym większy będzie stan naszego konta.  Ważne aspektem współpracy z Ebrokerpartner jest fakt, że nie musimy prowadzić działalności gospodarczej. Oczywiście jak od każdego zarobku powinniśmy się rozliczyć z urzędem skarbowym 🙂

Gdzie polecać oferty

Jeśli jesteśmy już członkami programu afiliacyjnego i mamy dostęp do ofert możemy rozpocząć ich polecanie. Te możemy wykonywać na różne sposoby. Choć jest to sekret każdej osoby, która zarabia w ten sposób, istnieje kilka ciekawych miejsc, gdzie możemy to robić.

 • Media społecznościowe. Pierwszym takim miejscem są social media takie jak Facebook. Warto jest dołączyć do grup pożyczkowych czy ogłoszeniowych i właśnie tam promować pożyczki. Możemy odpowiadać na pytania innych użytkowników, polecając daną pożyczkę.
 • Fora internetowe. Oferty tego typu polecać możemy również na forach internetowych, gdzie wiele osób nieznających się na finansach szuka najlepszej pożyczki. Wystarczy w google wpisać „pożyczka forum”
 • Własna strona www. Bardziej zaawansowaną formą polecania pożyczek pozabankowych jest stworzenie własnej strony internetowej oraz jej pozycjonowanie. Dzięki temu użytkownicy będą samodzielnie przechodzili na naszą witrynę z wyszukiwarki Google i korzystali z naszych linków polecających. Przykład takiej strony: DarmowePożyczki.pl Jeżeli nie umiecie lub nie chcecie tworzyć własnej strony internetowej Ebrokerpartner ma dla nas świetne rozwiązanie – gotowa strona internetowa. Po zarejestrowaniu się w programie będziemy mieli dostęp do własnej, gotowej strony którą możemy polecać. Przykład takiej strony internetowe.
 • Znajomi i rodzina. Oferty pożyczek możemy też oferować swoim znajomym czy rodzinie.
 • Darmowe portale ogłoszeniowe. Pożyczki możemy promować poprzez portale ogłoszeniowe takie jak OLX czy GUMTREE.
 • Sami korzystamy. Ebrokerpartner pozwala swoim partnerom korzystać ze swoich programów i zarabiać na prowizjach.
Dlaczego akurat Ebrokerpartner i dlaczego warto?

Polecanie pożyczek internetowych jest bardzo dochodowym oraz ciekawym zajęciem. Dzięki niemu możemy pracować na dogodnych dla nas warunkach oraz zarabiać spore prowizje. Tylko od nas zależy, ile czasu poświęcimy na taką pracę i jaki zarobek wygenerujemy.

Afiliacja jest prosta, legalna i nie ryzykujemy niczym, polecając takie oferty. Zaczynamy zarabiać bez żadnej inwestycji czy wkładu finansowego. Sam program Ebrokerpartner jest darmowy oraz jest jednym z wiodących polskich finansowych programów afiliacyjnych. Posiada on szeroką ofertę oraz bardzo korzystną prowizję. Działa też od wielu lat i jest sprawdzony, co jest podstawą wyboru każdego takiego programu. Dodatkowymi atutami są:

 • dużo pożyczek w ofercie oraz innych produktów finansowych takich jak: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, ubezpieczenia czy leasing,
 • spora ilość narzędzi do promocji: banery, widgety, pliki XML, postback,
 • gotowa strona internetowa z ofertą wszystkich produktów,
 • brak wymogu prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
 • spora ilość konkursów gdzie możemy wygrać dodatkowe pieniądze za polecanie,
 • intuicyjny i prosty panel oraz szybki suport,
 • bonus w wysokości 50zł za rejestrację.
5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi