Czy warto zainwestować w medyczną marihuanę

Czy warto zainwestować w medyczną marihuanę

Niegdyś zakazana praktycznie we wszystkich krajach świata. Aktualnie jedna z najlepszych inwestycji na giełdzie, określana często przez brokerów mianem fenomenu. Akcje marihuany, bo o niej mowa, stale rosną i nie zanosi się na to, aby ten trend się zmienił. Z roku na rok jej akcje rosną w siłę, co powoduje jej umacnianie się na rynku. Skąd bierze się ten wzrost wartości? Czy warto zainwestować w medyczną marihuanę?

Jak zarabiać na medycznej marihuanieGłównym czynnikiem, który skutecznie napędza wzrost akcji i znaczenie medycznej marihuany na giełdzie jest jej coraz bardziej postępująca legalizacja. Niektóre stany w USA już kilka lat temu zaczęły proces wprowadzania nowelizacji przepisów, które mówią, że rekreacyjne popalanie marihuany jest legalne. Spotkało się to oczywiście z bardzo pozytywną reakcją ze środowiska sympatyzującego z popularną trawką.

Również w Europie kraje zaczynają legalizować ją na potrzeby medyczne. Natomiast Holandia już od dawna przestała zakazywać palenia marihuany na terenie swojego kraju. Producenci zielonego suszu nie muszą się obawiać o brak klientów, bowiem handel nim, to branża, która cieszy się szczególnym popytem.

Ponadto badania naukowe, które wykazały skuteczność konopi w walce z wieloma chorobami pozwoliły również rozwinąć rynek pod kątem medycznej marihuany. Udowodniono, że pomaga ona w walce z bólem związanym ze stwardnieniem rozsianym, niweluje mdłości podczas podawania chemioterapii, a także wspiera organizm w walce z glejakiem. To wszystko powoduje, że wiele regulacji prawnych wymaga zmian i wprowadzenia zezwoleń na kupno marihuany w celach leczniczych, co pozytywnie odbija się na rynku i wzroście jej wartości.

Od 17 stycznia 2019r. medyczną marihuanę możemy kupić na receptę w polskich aptekach. Dostępne są również produkty farmaceutyczne z marihuany od kremów do rąk po balsamy czy szampony do włosów.

Ile wart jest rynek marihuany?

Rynek konopi według danych jednej z firm analitycznych warty jest już ponad 340 miliardów dolarów. Największy wpływ na niego ma USA, gdzie coraz większa liczba stanów legalizuje marihuanę do celów medycznych, jak i do rekreacyjnego popalania. Mało tego! Szacuje się, że w 2020 roku tych stanów będzie aż 18. Oznacza to, że legalne kupowanie marihuany przyniesie ogromne zyski gospodarce amerykańskiej.

Rocznie rynek zarówno legalnej, jak i nielegalnej sprzedaży konopi w USA kształtuje się w okolicach 50 milionów dolarów. Jeśli więcej stanów zalegalizuje jej rekreacyjne palenie, tym większe dochody będą kierowane do skarbu państwa USA. Dlaczego? Powód jest jasny. Osoby chcące sobie zapalić będą wolały udać się do punktu sprzedaży „maryśki”, zamiast spotykać się po ciemku z zakapturzonym dilerem.

Oczywiście jest to tylko jeden przykład gospodarki, która może na tych działaniach zyskać. Biorąc pod uwagę to, że coraz większa liczba inwestorów wykłada swoje pieniądze na spółki konopne, można spodziewać się ciągłego wzrostu akcji marihuany.

Medyczna marihuana statystyki

Obecnie szacuje się, że w 2021 roku wartość medycznej marihuany wzrośnie o około 40 miliardów dolarów. Jest to wynik prawie cztery razy lepszy niż zakładany na 2018 rok. To tylko pokazuje jak dynamicznie rozwija się rynek konopny na świecie i że inwestowanie w niego staje się coraz bardziej opłacalne.

Gdzie inwestować w medyczną marihuanę?

Każde inwestycje to pewne ryzyko, jednak można je w prosty sposób dywersyfikować. Przykładem może być stan Kolorado w USA, który posiada 5 milionów ludności, a zarejestrowanych w nim jest prawie 1,5 tysiąca spółek konopnych. Natomiast w innych rejonach licencji takich wydanych zostało kilka. Jak nietrudno się zorientować lepszym rozwiązaniem będzie inwestowanie tam gdzie konkurencja jest mniejsza.

Chcąc zacząć inwestować swoje wolne aktywa w marihuanę warto skorzystać z darmowego oprogramowania Cannabis Profit. Oczywiście istnieją inne systemy, jednak ten wykazuje największe możliwości zysku, co sprawia, że jest on szczególnie atrakcyjny dla przyszłych inwestorów.

Co to jest i jak działa Cannabis Profit ?

inwestycja w marihuaneCannabis Profit to oprogramowanie, za pomocą którego można handlować kontraktami na różnicę kursową, w skrócie CFD. Działa on automatycznie, inwestując aktywa inwestorów w obiecujące akcje spółek konopnych. Jak łatwo zrozumieć, oprogramowanie działa jak każde inne, jednak szkopuł tkwi w szczegółach.

Otóż Cannabis Profit zarządzane jest przez handlowców, którzy swoje doświadczenie przełożyli na zyski wyciągane właśnie za pomocą tego programu.

To, co przemawia za skorzystaniem z Cannabis Profit to z pewnością statystyki. W prawie dwóch tysiącach przeprowadzonych sesjach handlowych zwróciły się z nawiązką wszystkie, z wyjątkiem sesji jednodniowych. Oznacza to, że lepszym rozwiązaniem będzie ulokowanie swojego kapitału długoterminowo.

Czy warto inwestować za pomocą Cannabis Profit ?

Wartość rynku marihuanyInwestowanie w akcje, to niekiedy godziny spędzane przed monitorem komputera, czy telewizorem i uważne śledzenie kursów akcji danych spółek. Do tego dochodzi stres, gdyż wkładamy w to niemałe fundusze.

Dzięki Cannabis Profit nie trzeba się denerwować przed podjęciem jakichkolwiek decyzji związanych z kupnem akcji. Wszystko za nas robi aplikacja, a co najważniejsze – robi to skutecznie, pomnażając wkład. W naszym zakresie obowiązków leży tylko poświęcenie dziennie kilkunastu minut i ustawienie kilku parametrów.

Jak więc łatwo wywnioskować, inwestowanie za pomocą tej platformy to czysta przyjemność. Nasze zaangażowanie jest ograniczone do niezbędnego minimum, nie musimy się stresować, a dodatkowo zarabiamy na tym duże pieniądze. Oczywiście wzrost zarobków jest wprost proporcjonalny do zainwestowanych funduszy.

4.8/5 - (70 votes)

7 thoughts on “Czy warto zainwestować w medyczną marihuanę

  1. Zainwestowałem ten 1000zł i jestem mega zadowolony. Po tygodniu na koncie jest już 2900zł.

  2. Ja zarobiłem po miesiącu na czysto 5 tys. zł więc to świetna inwestycja pieniędzy. Oczywiście zainwestuje wszystko i liczę w kolejnym miesiącu na 10 tys. zarobku

  3. Również się zarejestrowałem. Wszystko wygląda ok. Fajni, że można liczyć na pomoc suportu. Chyba zaryzykuję i wpłacę depozyt.

  4. Sukcesów dużych nie odnoszę ale dopiero zaczęłam wiec nie jest źle 🙂 Możecie polecić jakąś lekturę dla początkującej?

  5. W obliczu ostatnich wydarzeń wokół marihuany w Polsce zacząłem się tym interesować. Obserwuję póki co rynek, sprawdzam potencjalnych dystrybutorów, ceny akcji i obostrzenia prawne i powiem że wygląda to nieźle. Myślę że coś w niedalekiej przyszłości zainwestuję. Ciekaw jestem czy fundusz Assay, z którym współpracuje też się zainteresuje tą gąłęzią

  6. Polecam platformę. Mój asystent zadzwonił jeszcze tego samego dnia. Wytłumaczył co i jak. Platforma w języku polskim. Sporo ciekawych rozwiązań. Pierwsze pieniądze już zarobione 🙂 a ceny medycznej marihuany idą w górę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi